Līgatnes Vīna Darītava

Realizācijas posmi

1.Posms - Sagatavošanās

Vairāku tirgu priekšizpēte, kas dod iespēju saprast, kurš tirgus ir vispiemērotākais uzņēmuma pakalpojumu/produkcijas realizācijai. Vispārējas pārskats par potenciālo auditoriju interesi, konkurentu aktivitātēm u.c.

Šis nebūtu lielizmēra tirgu priekšizpētes darbs, bet gan kopējo tendenču noskaidrošana – pārskats, lai varam salikt visas pozīcijas pa plauktiņiem un redzēt katra tirgus potenciālu un to teritorijās esošo auditoriju iesaistes potenciālu. Tirgu salīdzināšana u.c.

Detalizēts izvēlēto tirgu pētījums / audits, kas sevī iekļauj auditoriju uzvedības pētījumus, konkurentu aktivitāšu pārskatus, auditoriju sasniegšanas kanālu un rīku uzskaitījumu u.c.

Detalizēts konkrētu darbību uzskaitījums ar darbībām, kuras vēlams veikt, lai apgūtu izvēlētos tirgus. Optimālie budžeti, aktivitāšu darbību rezultātu prognozes, detalizēts laika plānojums 12 mēnešiem u.c.

Musu skatijumā – mums nav nepieciešama pilnapjoma straatēģijas izstrāde, kas sevī ietver reklāmas kanālu – mediju plānošanu un tam līdzīgas pozīcijas, jo mērķis ir uzrunāt īpašās b2B auditorijas, kas būtu nākotnē mūsu produkcijas vēstneši konkrētajos tirgos.

2.Posms - Realizācija

Eksperta / ekspertu piesaiste-iesaiste izvēlēto tirgu apgūšanas marketinga aktivitātēs u.c.

Mūsu gadījumā tās varētu būt personas, kas varētu iesaistīties mūsu produkta lobēšanā, vai personas, kas lokālajos tirgos ir viedokļu līderi mūsu nozarē, kā arī saistītajās nozarēs.

Materiālu izstrāde marketinga kampaņām: saturs – PR raksti, intervijas, LandingPage, banneri, attēli, teksta reklāmas u.c.

Protams, tagad precīzi definēt, kādi būs materiāli, kas būs nepieciešami vēl nevar (pirms priekšizpētes un audita). Tie var būt gan digitālie prezentāciju materiāli, gan reklāmraksti utt..

Mediju kampaņu izstrāde – plānošana, digitālo kampaņu iestatīšana un kampaņu realizācijas monitorings.

Mūsu gadījumā vairāk gan runa ir par komunikācijas veikšanu ar potenciālajiem sadarbības partneriem no vīna klubiem, tirdzniecības vietām – saloniem ar īpašu attieksmi sortimenta izcvēlē u.c.

Budžeti & Laika Plānojums

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.