scannn your success

EcoHeat Technologies

Saistībā ar Krievijas Federācijas izraisīto militāro konfliktu Ukrainā, Eiropas Struktūrfondi uzsākuši atbalstu uzņēmumu* tirgus aktivitātēm. Svarīgi – atbalsta apjoms ir  80%  no kopējām aktivitāšu izmaksām, apjoms līdz 60 000€

Projekta realizācijas posmi

1.Posms - Sagatavošanās

Detalizēts izvēlēto tirgu pētījums / audits, kas sevī iekļauj auditoriju uzvedības pētījumus, konkurentu aktivitāšu pārskatus, auditoriju sasniegšanas kanālu un rīku uzskaitījumu u.c.

Detalizēts konkrētu darbību uzskaitījums ar darbībām, kuras vēlams veikt, lai apgūtu izvēlētos tirgus. Optimālie budžeti, aktivitāšu darbību rezultātu prognozes, detalizēts laika plānojums 12 mēnešiem u.c.

Musu skatijumā – mums nav nepieciešama likt uzsvaru uz reklāmas kanālu – mediju plānošanu un tam līdzīgas pozīcijas, jo mērķis ir uzrunāt īpašās b2B auditorijas, kas būtu nākotnē mūsu produkcijas vēstneši konkrētajos tirgos, kā arī lietot instrumentus lēmuma pieņēmēju sasniekšanai-ietekmēšanai.

2.Posms - Realizācija

Eksperta / ekspertu piesaiste-iesaiste izvēlēto tirgu apgūšanas marketinga aktivitātēs u.c.

Mūsu gadījumā tās varētu būt personas, kas varētu iesaistīties mūsu produkta / pakalpojuma lobēšanā, vai personas, kas lokālajos tirgos ir viedokļu līderi mūsu nozarē, kā arī saistītajās nozarēs.

Materiālu izstrāde marketinga kampaņām: Mājas lapa / esošās mājas lapas papildinājumi, saturs – PR raksti, intervijas, LandingPage, banneri, attēli, teksta reklāmas u.c.

Protams, tagad precīzi definēt, kādi būs materiāli, kas būs nepieciešami vēl nevar (pirms audita). Tie var būt gan digitālie prezentāciju materiāli, gan reklāmraksti utt..

Budžeti un laika plānojums (1.posms)

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.